Eventy dla firm

IMPREZY FIRMOWE POZNAŃ

Imprezy Integracyjne Poznań

W środku

Oferujemy  możliwość organizacji przyjęć integracyjnych i firmowych. Browarna Przystań jest idealnym miejscem do organizacji niezapomnianych  imprez integracyjnych i firmowych, prezentacji czy konferencji. Wygodne i przestronne wnętrze, które pomieści nawet największe grupy gości.

Imprezy Firmowe Poznań i okolice

Na Zewnątrz

Posiadamy również przestronne pole piknikowe na zewnątrz, położone w urokliwej okolicy nad wodą. Idelane miejsce na letnie imprezy firmowe. Dla naszych gości przygotowaliśmy liczne atrakcje, takie jak grill, ognisko, altanki czy leżaczki.

Miejsce na Imprezę integracyjną dla Twojej Firmy

Jeśli szukasz idealnego miejsca do zorganizowania imprezy integracyjnej dla swojej firmy, Browarna Przystań to doskonały wybór. Oferujemy kompleksową organizację takich wydarzeń, a nasza oferta dostosowana jest do indywidualnych preferencji każdego klienta.

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną, dzięki czemu możemy przygotować dla Państwa catering na event  z naszej restauracji na miejscu. W naszym menu znajdują się dania kuchni polskiej i europejskiej, przygotowywane z najwyższej jakości składników.

Catering

Dostosowany do Twoich potrzeb

Nasze doświadczenie w organizacji takich eventów oraz wysoka jakość potraw to gwarancja zadowolenia Twoich gości.

Dekoracje

Zgodne z preferencjami

Bez względu na to, czy chodzi o aranżację sali konferencyjnej, czy ozdobienie stołów – nasi specjaliści zadbają o każdy detal, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę podczas eventu.

Galeria Zdjęć

Impreza integracyjna w Poznaniu dla Twojej Firmy

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również przestronne sale konferencyjne oraz pole piknikowe, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań. Nasz personel zawsze służy pomocą w organizacji wydarzeń, doradzając w kwestii dekoracji czy dodatkowych atrakcji.

Jeśli chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną dla swojej firmy, zapraszamy do Browarnej Przystani w Poznaniu. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do Państwa potrzeb, dzięki czemu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm i wysoką jakość usług.

Pole Piknikowe
ognisko

Sala Konferencyjna

nasze menu

Umów się na spotkanie

Zapraszamy na spotkanie do browarnej przystani.
Przekonaj się sam czy to miejsce na twoją imprezę.

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Browarna 37
61-063 Poznań

Kontakt

biuro@browarnaprzystan.com
+48 61 307 20 44

Godziny otwarcia

Poniedziałek ( nieczynne )
Wtorek ( nieczynne )
Środa ( 13:00 - 20:00 )
Czwartek( 13:00 - 20:00 )
Piątek ( 13:00 - 20:00 )
Sobota ( 13:00 - 22:00 )
Niedziela ( 12:00 - 20:00 )