Imprezy okolicznościowe

Zapraszamy do miejsca, gdzie możecie zorganizować wyjątkową imprezę, zarówno prywatnie, jak i dla pracowników. Nasz lokal to idealne rozwiązanie, dostosowane do najbardziej wymagających gustów.

Browarna Przystań – niezapomniane imprezy okolicznościowe

Na Browarną Przystań składa się niemal 1200 metrów kwadratowych przestrzeni użytkowej. Na takiej powierzchni znajduje się przestronna restauracja mieszcząca 150 osób, pokoje gościnne, jak również dwie sale konferencyjne i sala warsztatowa. W planach inwestorów jest również stworzenie zadaszonego tarasu zimowego. Goście Browarnej Przystani mają także okazję skosztować świeżych warzyw i ziół hodowanych bez użycia nawozów sztucznych z pobliskiej szklarni oraz pysznych ryb z naszej wędzarni. Wszystkie nasze dania przygotowujemy według autorskich receptur oraz z poszanowaniem dla produktu. Jeśli zorganizujesz jakąkolwiek imprezę okolicznościową w Poznaniu w Browarnej Przystani grozi Tobie „niebezpieczeństwo” zakochania się w tym miejscu – nie będziesz wtedy chciał organizować imprezy w Poznaniu gdziekolwiek indziej. Dokładamy wszelkich starań, aby wspierać Cię na każdym etapie przygotowywania imprezy okolicznościowej w Poznaniu – od jej zaplanowania, poprzez organizację i oczywiście obsługę. Całkowicie dostosujemy się do Twoich oczekiwań i wymagań odnośnie imprezy.

Sala na każdą imprezę okolicznościową w Poznaniu

Browarna Przystań to miejsce dostosowane do organizacji dowolnego eventu. W naszym obiekcie odbywają się różnego rodzaju imprezy w Poznaniu – okolicznościowe, eventy firmowe czy też imprezy integracyjne. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pomysły naszych klientów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw realizując je zgodnie z Ich oczekiwaniami. Co ważne, bierzemy również pod uwagę przeznaczony na tego typu wydarzenie budżet. Wiemy bowiem, że jest to istotne kryterium, dlatego nasze propozycje są do niego dostosowane.

Komfortowa organizacja imprezy

W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół oraz wygodę naszych gości. Jesteśmy dumni, gdy nasi Klienci dają nam informację zwrotną, że zorganizowana w Browarnej Przystani w Poznaniu impreza okolicznościowa spełniła ich oczekiwania. Takie opinie cieszą nas najbardziej, jednak oczekujemy również wszelkich uwag, które wprowadzamy w życie, aby jak najlepiej realizować postawione przed nami zadania. Cały czas również udoskonalamy i poszerzamy naszą ofertę, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych Klientów oraz dostarczać Im nowych inspiracji na urządzane u nas imprezy okolicznościowe w Poznaniu.

Zapraszamy do Browarnej Przystani!