Ognisko w Poznaniu

Organizacja ogniska może stanowić doskonały pomysł na spotkanie w gronie rodziny, współpracowników czy przyjaciół. W pięknym i malowniczym otoczeniu Browarnej Przystani, na Waszym ognisku w Poznaniu poczujecie się jak poza miastem, całkowicie z dala od jego gwaru i życia w ciągłym biegu. Dokładamy wszelkich starań, abyście w tych chwilach poczuli się w Poznaniu, jak na ognisku na malowniczej wsi, mimo bliskiej odległości od miasta.

Ognisko w Poznaniu?

Ogniska oraz paleniska, które oferujemy to takie miejsca w Poznaniu, w których, w prywatnej atmosferze możecie Państwo spędzić miło i spokojnie czas. Znajdujemy się z dala od miejskiego gwaru, a jednocześnie na tyle blisko, że dojazd do Browarnej Przystani jest prosty. Naszym Gościom, oprócz niepowtarzalnej atmosfery, dajemy również okazję spróbować kiełbas z naszej prywatnej wędzarni oraz wypiekanego przez nas, według oryginalnej receptury, chleba bez dodatku żadnych sztucznych ulepszaczy czy konserwantów. Stawiamy na naturalność, dlatego nasza oferta przygotowana jest specjalnie z myślą o gościach chcących odpocząć w pobliżu natury. Zapewniamy więc namiastkę prawdziwej polskiej, spokojnej i sielskiej wsi w dużym i głośnym mieście.

Odpoczynek podczas ogniska w Poznaniu

Wizyta w Browarnej Przystani stanowi doskonałą okazję na chwilę wytchnienia w otoczeniu pięknej przyrody, która koi nerwy i przynosi spokój. Nie bez przyczyny jesteśmy nader często wybierani na miejsce różnego rodzaju imprez integracyjnych czy eventów, jak również spotkań rodzinnych. Nasi Goście chwalą nas nie tylko za najwyższej jakości jedzenie czy obsługę, ale za atmosferę, którą potrafimy stworzyć. Jesteśmy dumni z takich opinii, które tylko mobilizują nas do jeszcze większego rozwoju. Uważamy bowiem, że w naszej branży jest to jedyny sposób na to, aby odnieść nie tylko sukces, ale i satysfakcję.

Dostosowujemy się do Waszych potrzeb

Organizujemy ogniska w Poznaniu według Waszych wymagań i z dbałością o każdy szczegół. Proponujemy Wam drodzy Goście 3 pakiety grillowe.

Jesteśmy także otwarci na wszelkie propozycje z Waszej strony. Indywidualnie podchodzimy do każdej organizacji imprezy w naszym lokalu, dlatego zapewnia w pełni profesjonalną obsługę. Zapraszamy na ognisko w Poznaniu do Browarnej Przystani! Ogrzej się w jego cieple w miłym towarzystwie!

Ognisko w Poznaniu?
Sprawdź nasze loże grillowe – klimat ogniska, wyższy komfort.