Pole piknikowe

Szukasz miejsca, gdzie możesz zorganizować piknik dla swojej rodziny czy jako imprezę dla pracowników? Zależy Ci na pikniku nad jeziorem w Poznaniu, gdzie można odpocząć w bliskim kontakcie z naturą? Mamy dla Ciebie propozycje, która spełni Twoje oczekiwania i zapewni idealne warunki na organizację tego typu wydarzenia.

Pole piknikowe w Poznaniu

Latem poleżymy na leżaku, skosztujemy zimnej lemoniady w cieniu drzew, zimą z kolei napijemy się grzańca przy płomieniach jednego z naszych ognisk. Tak możemy w skrócie określić nasz lokal, czyli Browarną Przystań. Jesteśmy miejscem, w którym bez problemu możesz zorganizować niezapomnianą imprezę. Niezależnie od tego czy będzie to kameralne grono czy duży event firmowy, nasza oferta jest dostosowana do najwyższych wymagań. Zapewniamy, że piknik nad jeziorem w Poznaniu w pobliżu naszego lokalu zorganizowany będzie z dbałością o każdy szczegół oraz w pełni profesjonalnie.

Browarna Przystań – miejsce do odpoczynku

Nasze pole piknikowe jest idealnym miejscem na relaks z najbliższymi lub na event firmowy. Jesteśmy przygotowani na organizację każdego typu wydarzenia. Dysponujemy terenem o łącznej powierzchni 1ha, dzięki czemu możemy zorganizować imprezę dla dużej ilości osób. Cechą wyróżniającą nas na tle innych miejsc są nasze wyjątkowe loże grillowe. Dzięki bogatemu doświadczeniu w organizacji pikników nad jeziorem w Poznaniu, jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do każdych wymagań.

Pole piknikowe w Poznaniu z dogodnym dojazdem

Browarna Przystań mieści się w bliskiej odległości od centrum Poznania. Od gwaru miejskiego dzieli nas zaledwie 5km, jednak pozwala to na odpoczynek od szumu ulic i aut. Dzięki takiej lokalizacji dajemy Wam możliwość relaksu w pobliżu natury. Jednocześnie dotarcie do nas, jak i powrót do domu jest łatwy i komfortowy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych progów i przekonania się jak wyjątkowy piknik nad jeziorem w Poznaniu możemy zorganizować. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i uwagi.