Wesele w Poznaniu

Nasze życiowe plany,
kochać i być kochanym

J. Sztaudynger

Dzień ślubu i wesela to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdego człowieka. Ważne są tu nie tylko wyjątkowe chwilę spędzone z drugą połówką, ale także organizacja całego przyjęcia. Tworzenie wizji wymarzonego wesela w Poznaniu rozpoczyna się często na długo przed wypowiedzeniem sakramentalnego „tak”. Jednym z najważniejszych aspektów jest wybór miejsca. Jaka ma być Twoja idealna sala na wesele? Poznań oferuje wiele miejsc, ale my zapraszamy Cię do jedynego w swoim rodzaju.

Sala weselna na Twoją imprezę

Będziemy zaszczyceni, jeżeli uda Nam się być małą częścią tego planu. Zaplanujmy więc wspólnie ten najważniejszy dla Was dzień. Z wielką przyjemnością będziemy mogli gościć Państwa wraz z gośćmi w naszej sali weselnej w Poznaniu. Chcemy, by poczuli się Państwo komfortowo w naszych progach, o co dba nasz personel, w czasie trwania całego wesela, jak również przed jego rozpoczęciem czy też po. Szukacie czegoś innego niż sala weselna? Poznań oferuje też piękne plenery. W ciepłych miesiącach oferujemy organizację przyjęcia weselnego pod gołym niebem lub w namiocie eventowym.

Wesele marzeń w Poznaniu

Przyjęcie weselne jest ważnym momentem w życiu każdej kochającej się pary, nasze doświadczenie i Wasze sugestie pozwolą nam stworzyć niepowtarzalny klimat, od klasycznej elegancji przez rustykalny minimalizm czy nowoczesny, czerpiący z wielu kultur styl fusion. Zadbamy nie tylko o odpowiednie przygotowanie i ustrojenie sali na Wasze wesele w Poznaniu, ale również o przygotowanie smacznych dań, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Będziecie mogli również mogli skosztować pysznych, ekologicznych ryb wędzonych w naszych wędzarniach, przy użyciu różnych rodzajów drewna. Gwarantujemy, że będzie to wyjątkowe danie, które pozostanie w pamięci Was i Waszych Gości. Dołożymy wszelkich starań, aby Wasze marzenia odnośnie wesela tego dnia mogły się spełnić, postaramy się nawet je przerosnąć. Jesteśmy pewni, że z nami Wasze wesele w Poznaniu będzie niezapomniane i niezmiernie udane.

Sala weselna w Poznaniu dla wymagających

Do Waszej dyspozycji oddajemy nowy obiekt, wraz z przyległym do niego ogrodem. Do dyspozycji jest nie tylko sala na wesele. Browarna Przystań Poznań zachęca do skorzystania z rozległego ogrodu, w którym z powodzeniem można zorganizować plenerowe przyjecie weselne w namiocie. Ponadto Wy i Wasi goście możecie także miło spędzać chwile w trakcie spacerów po naszych unikatowych oranżeriach, które łączą w sobie niezwykłą atmosferę, oddaną w nowoczesnym designie, z romantycznym delikatnym powiewem wiatru, unoszącym się nad naszym stawem.
Dzięki malowniczemu położeniu, urządzonych z klasą wnętrzom oraz pysznemu jedzeniu zgodnemu z ułożonym wspólnie menu, Wasze wesele, na które wybraliście Poznań będzie wyjątkowo udane i niezapomniane. Zależy nam bowiem, aby początek Waszej wspólnej drogi przez życie stanowił dobry omen i niejako amulet na kolejne lata przeżyte w wielkiej miłości. Browarna Przystań chce dać jej wyjątkowy początek – traktujemy to jako swoją misję! Zaufajcie naszym wykwalifikowanym pracownikom, którzy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu będą spełniali życzenia Wasze i Waszych gości. Możecie również liczyć na pełne Wsparcie z naszej strony we wszelkich nieprzewidzianych sytuacjach.

Zapraszamy do spędzenia tych wyjątkowych chwil Waszego życia w Browarna Przystań! Piękna sala na wesele, Poznań w zasięgu ręki, doskonała kuchnia i nienaganna obsługa. Jesteśmy pewni, że będzie to niezapomniany dzień, który będziecie wspominać latami.