Imprezy integracyjne

Szukasz ciekawego, oryginalnego miejsca pod konferencję branżową, spotkanie biznesowe, event firmowy czy imprezę integracyjną w Poznaniu? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, profesjonalnej obsłudze, a także licznych atrakcjach, które będą umilać czas zaproszonym gościom? Browarna Przystań Poznań to miejsce, które spełnia wszystkie wymieniona wymagania. Proponujemy atrakcyjne rozwiązania, jak zorganizować oryginalną i niezapomnianą imprezę firmową.

Miejsce na imprezę integracyjną dostosowane do Ciebie

Chcesz, aby było pełne kojącej ciszy i spokoju. Miejsce gdzie przyjemny widok drzew oraz szum wody w stawie, pozwoli pobudzić kreatywność Twoją i Twoich współpracowników oraz „naładować” Wasze akumulatory do dalszej, efektywnej pracy? Miejsce, gdzie będziecie mogli wigilię firmową spędzić w przytulnych wnętrzach? A może wolisz w blasku ogniska delektować się zupełnie wyjątkowym smakiem? To tylko jedne w wielu propozycji, jakie znajdują się w naszej ofercie. Browarna Przystań oferuje profesjonalną obsługę, jak i fachową pomoc w organizacji imprezy pracowniczej.

Komfortowa sala na imprezę integracyjną w Poznaniu

Nasz obiekt dysponuje bazą lokalową składającą się z 3 sal, w których zmieści się nawet do 300 osób. W górnej części Browarnej Przystani znajdują się 2 sale, jedna mniejsza na 50 osób oraz większa mieszcząca 80. Oddajemy do Twojej dyspozycji również komfortową strefę chillout, w której będziecie mogli się odprężyć i pozbyć się stresu wynikającego z codziennej pracy. W dolnej części naszego obiektu z powodzeniem przyjmiemy 180 osób. Zapewniamy kompleksowe i w pełni profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam projektu imprez integracyjnych w Poznaniu. Służymy pomocą, jak i w indywidualny sposób podchodzimy do organizacji każdego wydarzenia. Jeżeli chcesz zorganizować imprezę integracyjną w Poznaniu na wolnym powietrzu, dysponujemy również jednohektarowym polem piknikowym, które idealnie możesz wykorzystać w tym celu.

Imprezy integracyjne w Poznaniu z atrakcjami

Oprócz samej organizacji imprezy integracyjnej w Poznaniu pod kątem lokalowym oraz cateringowym, pomożemy Tobie również w wyborze atrakcji, które będą jej towarzyszyły i umilały czas Twój i Twoich pracowników. Zapewniamy, że dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości aktualnych trendów w wydarzeniach tego rodzaju, zorganizujemy niezapomnianą imprezę integracyjną. Poznań daje bowiem wiele możliwości i bez problemu można tu wynająć wszelkiego rodzaju atrakcje – tylko od Twojej wyobraźni i budżetu zależy na co się zdecydujesz.

Impreza integracyjne według Twojego scenariusza

Możesz też zapytać swoich pracowników czy mają pomysły na imprezę integracyjną w Poznaniu, która spełniłaby ich oczekiwania i sprawiła im dużo radości oraz pozwoliła oderwać się od trudów dnia codziennego. Na pewno będą one stanowiły dla Ciebie skuteczną inspirację.

Szukasz wyróżniającego się miejsca na imprezy integracyjne? Już dzisiaj odwiedź Browarną Przystań Poznań, a przy filiżance pysznej kawy porozmawiamy jaką imprezę integracyjną możemy zorganizować dla Twojej firmy.

Serdecznie zapraszamy!