Eventy firmowe

Imprezy promocyjne czy eventy firmowe stanowią codzienność w Poznaniu i okolicach. Przedsiębiorstwa organizują różnego typu wydarzenia w zależności od branży, w której prowadzą swoją działalność i okazji, z których się one odbywają. Jednak każdy tego typu event wymaga znalezienia odpowiedniego miejsca, gdzie pracownicy czy zaproszeni goście mogą swobodnie odpocząć i uczestniczyć w przygotowanych atrakcjach.

Miejsce z duszą na eventy firmowe

W Browarnej Przystani mamy doświadczenie w organizacji imprez firmowych czy promocyjnych. Urządziliśmy niejeden event na terenie Poznania i okolic, zarówno dla firm mających siedziby w stolicy Wielkopolski, jak i innych.  W naszym obiekcie organizowaliśmy już event w stylu country, grę w mega piłkarzyki, zabawy integracyjne dla pracowników i wiele innych wydarzeń z licznymi atrakcjami. Wszystko to możemy zorganizować w Browarnej Przystani. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów, a także służymy pomocą w przygotowaniu wyjątkowej imprezy dla pracowników czy eventu promocyjnego.

Bezproblemowy dojazd na event w Poznaniu

Posiadamy dogodną lokalizację dla przyjezdnych. Od ścisłego centrum Poznania dzieli nas jedynie 5 km, co stanowi bardzo duży atut – dzięki temu żaden z pracowników nie będzie miał problemu z transportem, zarówno na imprezę, jak i z powrotem. Z kolei nasza malownicza lokalizacja w pobliżu natury, nad stawem i w otoczeniu lasów pozwala przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość i zorganizować wyjątkowy event firmowy w Poznaniu. Mieścimy się z dala od miejskiego gwaru, a jednocześnie na tyle blisko, że dotarcie do centrum miasta zajmuje tylko kilka minut.

Dbamy o każdy szczegół imprezy firmowej

Zapewniamy kompleksową obsługę Waszego eventu w okolicy Poznania, jak i na terenie samego miasta. Mogą Państwo być pewni, że zadbamy o każdego gościa z należytą uwagą i indywidualnym podejściem. Zapewniamy pełną organizację zaplecza technicznego. Zajmiemy się też kompleksową organizacją gier i zabaw integracyjnych oraz, co bardzo ważne na tego typu imprezach – cateringiem. A to wszystko zgodnie z Państwa oczekiwaniami i określonym budżetem.

Jesteśmy otwarci na propozycje

Jeżeli nie mają Państwo pomysłu jakie zabawy i atrakcje wybrać, bazując na naszym bogatym doświadczeniu chętnie doradzimy w tej kwestii. Możemy je również dostosować do Państwa branży, co zwiększy ich atrakcyjność dla pracowników. Jednym słowem zrobimy wszystko, aby Państwa event firmowy w Poznaniu wpłynął pozytywnie na morale pracowników oraz dodał im energii do działania i zintegrował.

Szukasz miejsca na eventy firmowe? Poznań zaprasza do Browarnej Przystani! Na pewno nie pożałują Państwo tej decyzji!